Pomysły

nagrodzone pomysly


powrót

Kosz na bieliznę pod pralką - POMYSŁ MIESIĄCA LUTY!

Oddane głosy 774

Korzyść

Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na swobodne zagospodarowanie powierzchni w łazience. Szczególnie polecam do małych łazienek, w których wstawienie kolejnego elementu jakim jest kosz na brudną bieliznę nie zawsze jest możliwe.
Kosz na bieliznę pod pralką - POMYSŁ MIESIĄCA LUTY!Opis

Kosz zrobiony jest ze zwykłej płyty meblowej w formie szuflady. Szuflada jest na kółkach co daje możliwość wyjechania z nią w zupełnie dowolne miejsce. Pralka postawiona jest na konstrukcji meblowej. Dla bezpieczeństwa można ją zablokować listwą z przodu, aby nie wyjechała przy wirowaniu. Można również boki obłożyć guma lub pianką aby przy wirowaniu nie pukała w konstrukcję.

Koszt

około 100 zł

Bezprogowe wyjście na taras - POMYSŁ MIESIĄCA STYCZEŃ!

Oddane głosy 557

Korzyść

Wygodniejsze dla małych dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych.
Bezprogowe wyjście na taras - POMYSŁ MIESIĄCA STYCZEŃ!Opis

Jednym z nowocześniejszych rozwiązań jest bezprogowe wyjście na taras czy balkon. Do tego rozwiązania stosowane są drzwi, których elementy są montowane tak, aby jak najmniej wystawały ponad powierzchnię posadzki. Dzięki temu rozwiązaniu pozbywamy się bariery, którą może być próg. Dodatkowo można zastosować kratki odpływowe przed wejściem do budynku. Zbiorą one nadmiar wód opadowych a także można na nich oczyścić obuwie.

Koszt

Szacunkowy koszt:
Tyle co okno balkonowe + dopłata za okno przesuwane - ok. 1000 zł
Koszt czyszczenia kanału odpływowego - ok. 30 zł/mb.

przejdź do góry