Pomysły

giełda pomysłów


powrót

Zamiast płytek i parkietu


podoba mi sie ten pomysł
Oddane głosy 338

Korzyść

estetyka, szybkość wykonania, grubość warstwy, łatwość w utrzymaniu czystości
Zamiast płytek i parkietuOpis

Nowocześnie - czysto - nieskazitelnie. Tak chciałem mieć u siebie - i tak mam. Zainspirowały mnie zdjęcia oraz opisy w Internecie. Żadnych kafelek, fug i innego drewna - wspaniale komponuje się z ogromnymi (przez dwie kondygnacje) taflami szkła oraz stalowymi schodami.

Czym kierować się przy wyborze materiału oraz firmy? Na pewno jego współczynnikami. Renomowana firma rzetelnie odpowie nam na nasze zapytanie oraz wskaże odpowiedni dla nas produkt. Dodatkowo otrzymamy kilkuletnią gwarancję. Tym bardziej nie polecam jej wykonywać samemu, bądź też przez niesprawdzoną firmę, bez referencji oraz doświadczenia w tym zakresie. Podłoga epoksydowa silnie wiąże się z wylewką betonową, także jakiekolwiek zmiany wprowadzane mogą okazać się problematyczne. Wspomniana wylewka musi być idealnie wykonana oraz śrutowana. Ewentualne pęknięcia w niej, które mogą powstać na skutek złego wykonania, mogą powodować pęknięcia również na żywicy.

Materiał ten daje nie ograniczone możliwości w zakresie koloru - widziałem również zatopione w niej otoczaki, naklejki czy zdjęcia.

Pamiętajmy jednak o tym, że podłogi takie mogą się łatwo rysować: stąd też należy dokładnie przemyśleć, w jakich miejscach chcemy ten materiał zastosować i, że powtórzę raz jeszcze, porozmawiać z dobrą firmą.

Koszt

od 65zł za m2

Pytanie do fachowca


Zgoda na przetwarzanie danych osobowychInfolinia: 801 02 22 07
przejdź do góry