Pomysły

giełda pomysłów


powrót

Ściana jak tablica - POMYSŁ MIESIĄCA LUTY!


podoba mi sie ten pomysł
Oddane głosy 450

Korzyść

Komfort użytkowania, szczególnie gdy w domu są małe dzieci.
Ściana jak tablica - POMYSŁ MIESIĄCA LUTY!Opis

Przed pomalowaniem pokoju dziecka bądź innych pomieszczeń gdzie spędzamy wspólnie dużo czasu warto zastanowić się czy nie pomalować jednej ze ścian farbą po której można pisać. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bez obaw rysować po ścianie, zostawiać krótkie notatki, listy zakupów, najważniejsze daty, prace domowe, wykorzystywać ścianę jak tablicę. Farba IdeaPaint przekształca każdą powierzchnię w odporną na zabrudzenia. Można nią malować: ściany, drzwi, kolumny, biurka i wiele innych. Można po nich pisać specjalnymi mazakami i wytrzeć szmatką.

Na rynku dostępne są dwie wersje:
- PRO (10 lat gwarancji, farba sprzedawana jest w pojemnikach w zestawie z wałkiem, mieszadłem do farby, otwieraczem do puszki i znakiem "Świeżo malowane". Za jeden pojemnik, który wystarczy na pomalowanie 4,6 m2 powierzchni, trzeba zapłacić ok.600 PLN. Gama kolorystyczna obejmuje 5 barw: biały, jasno szary, biały piasek, wrzosowy i jasny beż.
- CRE-8 która jest nieco tańsza (ceny od 100zł do 577zł). Farba jest na bazie wody, objęta 5 letnią gwarancją. Jest dostępna w 10 kolorach i pojemnikach różnej wielkości.

Koszt

1m2 - około 130 PLN

Pytanie do fachowca


Zgoda na przetwarzanie danych osobowychInfolinia: 801 02 22 07
przejdź do góry