Oferta

współpraca z partnerami


powrót
LK & Projekt

LK & Projekt Sp. z o.o. to firma architektoniczna powstała w 1991 roku. Stanowi grupę wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów skupionych wokół osoby mgr inż. arch. Leszka Kalandyka, który jest jej założycielem oraz prezesem.
Prowadzone przez firmę działania mają na celu dążenie do stworzenia wysokiej jakości architektonicznej i technicznej projektów, które zapewniając komfort użytkowania współgrają jednocześnie z otoczeniem. Wieloletnia obecność na rynku zaowocowała licznymi realizacjami projektów domów jednorodzinnych oraz dużym doświadczeniem w kontaktach z inwestorami.

Pełną ofertę, blisko 1000 projektów, prezentujemy na naszej stronie internetowej www.lk-projekt.pl. Strona zawiera także ciekawe porady, wzory dokumentów potrzebnych przy budowie domu, przykładową dokumentację projektową oraz przykładowy kosztorys, a także zdjęcia z realizacji, zdjęcia makiet.

http://www.lk-projekt.pl

„Indywidualny Scenariusz Budowy”

Jak poukładać sobie budowę?
Zakupiony projekt już jest, pozwolenie na budowę również, bądź też już wkrótce będzie. Przed Państwem ogromne przedsięwzięcie – budowa domu. Jakie są jego etapy? Kiedy muszę być na budowie? Jakie obowiązki mają poszczególne osoby?

W odpowiedzi na te wszystkie pytania firma Multi przyjemność budowania przygotowała we współpracy z naszą pracownią opracowanie „Indywidualny scenariusz budowy”. Jest to zestaw dokumentów, tzw. protokołów odbioru, opisujących wszystkie etapy inwestycji i ich przebieg – od planowania budowy po odbiór domu gotowego do zamieszkania. Narzędzie to pozwala na bieżącą kontrolę budowy, planowanie kolejnych posunięć oraz aktywne poszukiwanie rozwiązań.

W opracowaniu tym zawarliśmy informacje przybliżające cały proces budowlany. Dodaliśmy kilka ciekawych podpowiedzi oraz przykładów, poparliśmy grafiką. Wskazaliśmy również które dokumenty są niezbędne oraz w jaki sposób je wypełnić.
W indywidualnie przygotowanym Scenariuszu rozpisaliśmy wszystkie etapy budowy krok po kroku. Z myślą o Państwa czasie wskazaliśmy te momenty, w których Państwa obecność jest konieczna. Wiemy, że każda wyprawa na plac budowy to koszt (w postaci benzyny), ale również, a może przede wszystkim, Państwa czas, który mogliby Państwo poświęcić najbliższym lub swojemu hobby.

Indywidualny scenariusz budowy pozwoli Państwu zaplanować oraz poprowadzić swoją budowę. Polecamy!

885 kB
Scenariusz budowy

LK & Projekt

http://www.lk-projekt.pl


Oszczędność Spokój

Zadaj pytanie


Zgoda na przetwarzanie danych osobowychInfolinia: 801 02 22 07
przejdź do góry