Oferta

współpraca z partnerami


powrót
Dom Dla Ciebie

„Dom Dla Ciebie” oferuje obecnie ponad 360 projektów domów i ich wariantów. Projekty prezentowane są w wielu ogólnopolskich wydawnictwach oraz własnych katalogach projektów gotowych. Sprzedaż projektów prowadzona jest również poprzez serwis internetowy www.domdlaciebie.com.pl oraz sieć pośredników na terenie całego kraju.
”Dom Dla Ciebie” to projekty domów jednorodzinnych dostosowane do oczekiwań, do wyobrażeń i do wymagań inwestorów, to domy oszczędne w budowie i w użytkowaniu. Domy projektowane są przy uwzględnieniu realiów polskiego rynku, tak aby marzenia o własnym domu mogły być realne dla większości polskich rodzin.

http://www.domdlaciebie.com.pl

„Pozwolenie na budowę – co warto wiedzieć”

Działka budowlana już kupiona. Projekt wymarzonego domu również już jest.
Co dalej? Jakie powinny być kolejne kroki? Kiedy można rozpocząć budowę? Jakich trzeba dopełnić formalności? Jakie obowiązują przepisy? O czym warto pamiętać?

W odpowiedzi na te wszystkie pytania opracowaliśmy materiał, który przeprowadzi klientów przez bardzo ważny etap – od zakupu projektu do uzyskania pozwolenia na budowę.
Pozwolenia na budowę jest to dokument otrzymany w drodze decyzji administracyjnej zezwalający na rozpoczęcie i prowadzenie budowy. Tak, więc każdy, kto chce rozpocząć prace budowlane musi uzyskać taki dokument.

W opracowaniu zgromadziliśmy najważniejsze informacje dotyczące tego, co czeka każdego klienta zaraz po zakupie projektu gotowego aż  do momentu uzyskania pozwolenia na budowę. Wiele z tych informacji  poparliśmy przykładami, ilustracjami, schematami. Znajdują się tutaj wskazówki, do jakich urzędów należy się udać, ile czasu upłynie na dopełnienie wszystkich formalności, jakie wiążą się z tym koszty. W opracowaniu podaliśmy przykłady wyjątkowych sytuacji, które mogą się wydarzyć, zamieściliśmy ostrzeżenia gdzie mogą pojawić się zagrożenia oraz wiele praktycznych informacji na stronach „warto wiedzieć”, „podpowiadamy”.
Proponujemy rozpocząć od odpowiedzi na kilka kluczowych pytań związanych z inwestycją. Ułatwi to określenie, jakie czynności należy wykonać i pozwoli odpowiednio je zaplanować.
Warto zapoznać się również z częścią teoretyczną dotyczącą pozwolenia na budowę. Dla wygody klientów podaliśmy ją w formie dla mniej i bardziej wymagających. Można więc poczytać interpretacje jak i podstawę prawną.
W dalszej części opracowania radzimy, podpowiadamy, dzielimy się naszym doświadczeniem.

„Pozwolenie na budowę – co warto wiedzieć” to zbiór informacji, wskazówek i porad. Polecamy !

198 kB
Pozwolenie na budowę-co warto wiedzieć

Dom Dla Ciebie

http://www.domdlaciebie.com.pl


Oszczędność Spokój

Zadaj pytanie


Zgoda na przetwarzanie danych osobowychInfolinia: 801 02 22 07
przejdź do góry