Oferta

karty produktów


powrót
Dyskoteka a może biblioteka,
czyli zmiany funkcjonalno-przestrzenne

Najlepszy układ pomieszczeń, to taki, który został zaprojektowany dla konkretnego człowieka lub rodziny o określonych potrzebach i przyzwyczajeniach.
Te same 20 metrów kwadratowym dla jednego będzie biblioteką, strefą relaksu i kątem do pracy, a dla drugiego np. miejscem do tańca lub do uprawiania fitnesu.

Dom otwarty
Dom otwarty
Dom rodzinny
Dom rodzinny
Rodzinna strefa czy wyjście naprzeciw gościom?
To samo miejsce - inne funkcje.
 

Dom otwarty - przy dużej ilości osób pojawiających się w domu warto mieć dodatkową toaletę, usytuowaną na parterze - tam, gdzie odbywa się życie towarzyskie. Dobra lokalizacja: obok pomieszczenia gospodarczego oraz strefy wejściowej.

 

Dom rodzinny - okągły stół, łączący całą rodzinę, umiejscowiony między kuchnią oraz wyjściem na ogród. Obok kuchni zostało zaproponowane pomieszczenie gospodarcze, które wypełnione półeczkami może mieć rolę skarbnicy różnych przetworów.

Cisza, spokój czy muzyka, ruch...
Jak spędzamy wolny czas?
 

Dom otwarty - duża strefa relaksu, która stanowi łącznik między jadalnią a pokojem multimedialnym, przy większej ilości osób może być jednym dużym parkietem od salonu aż po holl, a po ustawieniu przenośnych parawanów - osobną strefą.

 

Dom rodzinny - wydzielona strefa relaksu za drzwiami przesuwnymi, gdzie będzie można zatopić się w ulubionej lekturze, popatrzeć na ogród, czy też w ciszy popracować.

Zmiany w układzie funkcjonalno-przestrzennym

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i pasję, z przyjemnością przeprowadzimy wszelkie czynności, związane z zaplanowaniem i zaprojektowaniem pomieszczeń.

  • podczas rozmowy poznamy indywidualne potrzeby i oczekiwania związane z poszczególnymi pomieszczeniami
  • opracujemy indywidualny projekt układu funkcjonalno-przestrzennego bądź zaproponujemy optymalne zmiany do istniejacego
  • zaproponujemy alternatywne rozwiązania
  • opracujemy projekt wykonawczy
  • przeprowadzimy kompleksową organizację i nadzór nad wykonaniem projektu
  • na każdym etapie będziemy gotowi, aby służyć poradą i pomocą...
743 kB
przejdź do góry