Oferta

karty produktów


powrót
Garnitur szyty na miarę
czyli projekt indywidualny

Przymierzamy garnitur i spotyka nas niespodzianka: spodnie leżą jak ulał, ale marynarka ma za krótkie rękawy. Może się zdarzyć odwrotna sytuacja: marynarka wygodna, ale spodnie trzeba skrócić, zwęzić... Po licznych próbach znalezienia ideału ruszamy do krawca, który po uwzględnieniu naszych: wymagań, wymiarów, upodobań podpowiada najlepsze rozwiązanie. Garnitur przecież musi być wygody, dobry jakościowo, a nasz wydląd odpowiedni
Analogicznie jest przy projekcie indywidualnym, naszym krawcem jest architekt, a szyjemy nie garnitur tylko dom - na miarę!

Garnitur szyty na miarę, czyli projekt indywidualny
Garnitur - nie zawsze znaczy to samo

Może być wizytowy - prosty, najbardziej klasyczny. Może być biznesowy - perfekcyjny w każdym detalu. Jest jeszcze weekendowy - zupełnie "na luzie".

 

Dom klasyczny, przywołujący na myśl polskie dworki, z przyboczną stajnią i dorożką przy głównym wejściu. Pełen urokliwych detali, wpisany w scenerię polskich pól.

 

Prosta, zwarta bryła, bez żadnych zbędnych dodatków, maksymalne zagospodarowanie przestrzeni. Forma podkreślona materiałami wysokiej jakości.

 

Dom jak z bajki - falisty dach i półokrągłe schody nadają mu wyjątkowy, sielankowy charakter. Projekt wprost stworzony do leśnej głuszy.

 

Abstrakcyjna forma, duże przestrzenie, ogromne przeszklenia - rozwiązania idealne dla tych, którzy lubią dużo miejsca.

Projektowanie oraz wykonanie elewacji

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i pasję z przyjemnością przeprowadzimy wszelkie czynności związane z przygotowaniem indywidualnego projektu architektonicznego:

  • podczas rozmowy poznamy potrzeby i oczekiwania związane z domem,
  • uwzględnimy preferowany styl, przeznaczenie oraz upodobania przyszłych użytkowników domu,
  • doradzimy optymalne rozwiązania zarówno funkcjonalne, jak i aranżacyjne,
  • przygotujemy kilka koncepcji, projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyskamy pozwolenie na budowę,
  • na każdym etapie będziemy gotowi, aby służyć poradą i wszelką konieczną pomocą...
463 kB
przejdź do góry