Oferta

karty produktów


powrót
Ujarzmić strumień informacji,
czyli rzecz o porównaniach technologii

W dynamicznie rozwijającym się świecie trudno trzymać rękę na pulsie zmian, jakie zachodzą w dziedzinie technologii. W dzisiejszych czasach wybór sprzętu i materiałów budowlanych wymaga umiejętnego poruszania się w natłoku informacji. Jednak budowanie domu nie musi oznaczać poświęcenia całego wolnego czasu na śledzenie branżowych „newsów”. Można pozostawić to nam – mamy wiedzę, doświadczenie i fachowe zaplecze, którymi pragniemy się z podzielić. Wszystko po to, by z wielu rozwiązań i propozycji wybrać te, które są najkorzystniejsze dla Inwestora.


Wszystko dopięte na ostatni guzik,
czyli sukces murowany!
 
Porównanie materiałów, robocizny i sprzętu na poszczególnych etapach inwestycji – w czym jest podobne do płukania złota?

Budowa domu to małe etapy, które są ze sobą powiązane w jeden ciągły proces. Na każdym z nich są różnego rodzaju istotne informacje, pochodzące z różnych źródeł. Podczas każdego etapu, odpowiednio odsiewając i wypłukując nieprzydatne rozwiązania, otrzymamy prawdziwe złoto w postaci najlepszego możliwego wyboru.

 
Budowlana lokomotywa - pierwszy wagon ciągnie za sobą drugi, drugi ciągnie trzeci..., czyli o kompleksowości inwestycji budowlanej

Pociąg składa się z wielu wagonów, które można nawzajem do siebie doczepiać. Podobnie jest z inwestycją budowlaną – tworzą ją etapy, które mocno na siebie wpływają i razem tworzą ciągły proces. Jeśli jeden z nich przesunie się w czasie, tak samo następne. Jeśli jeden wagon ruszy – tak samo następne.
Dlatego na inwestycję budowlaną trzeba patrzeć kompleksowo. Ponieważ wszystkie jej etapy są ze sobą powiązane, nie można poprzestać tylko na porównaniu etapowym. Trzeba wiedzieć, jak każdy z nich wpłynie na kolejny i na całość procesu.

 
Bez przygotowania łatwo utonąć

W czasie gorączki złota wiele osób bez zastanowienia rzuca wszystko i rusza do poszukiwań. Dobrze przygotowany poszukiwacz powinien jednak znać cechy kruszcu, który tak bardzo pragnie odnaleźć oraz możliwości narzędzi, jakich będzie używał. Dzięki temu będzie miał rzeczywiste szanse, na owocne poszukiwania.
Tak samo jest w przypadku inwestycji budowlanej – musimy znać cechy materiałów, abyśmy mogli w pełni spożytkować ich właściwości.

Porównanie i analiza technologii

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i pasję, z przyjemnością przeprowadzimy wszelkie czynności związane z porównaniem i analizą technologii oraz zaproponowaniem ewentualnych alternatywnych rozwiazań:

  • podczas rozmowy poznamy indywidualne potrzeby i oczekiwania zwiazane z domem
  • indywidualnie opracujemy projekt „od podstaw”, bądź optymalnie dostosujemy wybrany projekt gotowy
  • doradzimy jakie technologie będa najlepiej spełniały oczekiwania i wymagania
  • zaproponujemy korzystne zmiany i alternatywne rozwiązania
  • opracujemy projekt wykonawczy
  • przeprowadzimy kompleksową organizację i nadzór wykonania projektu
  • na każdym etapie będziemy gotowi, aby służyć Państwu poradą i pomocą...
248 kB
przejdź do góry