Oferta

karty produktów


powrót
Budowa w sieci
czyli czym jest Panel Klienta

Panel Klienta pozwala na pełną kontrolę placu budowy bez odchodzenia od biurka. Umożliwia wgląd do całej dokumentacji zwiaznej z projektem oraz pracami budowlanymi, cotygodniowych raportów kierownika budowy, zdjęć, protokołów oraz pełną komunikację między uczestnikami inwestycji. Wszystkie te dane przechowywane są w jednym miejscu, na serwerze, do którego Inwestor ma pełny dostęp poprzez swój indywidualny Panel Klienta.

Garnitur szyty na miarę, czyli projekt indywidualny
Pełna kontrola placu budowy – bez wstawania zza biurka.
Panel Klienta to interaktywne narzędzie, kompatybilne z każdą aktywnością związaną z obsługą inwestycji.
 

W Panelu Klienta znajduje się rozbudowana baza kooperantów, uzupełniona o opisy, referencje i dane kontaktowe danych fachowców. Użytkownik samodzielnie wybiera wykonawcę lub podwykonawcę. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby przypisać wybraną firmę do swojej budowy.

 

Narzędzie to pozwala na wgląd do wszystkich, związanych z inwestycją dokumentów. W jednym miejscu zgromadzone są rysunki architektoniczne, kosztorysy, oferty, wyceny. W Panelu zdajduja się również umowy, faktury i rachunki oraz protokoły odbiorów i dokumentacja fotograficzna.

 

Budowa to szereg czyności i zadań do wykonania, które w większości można przewidzieć i zaplanować. Panel klienta umożliwia bieżącą koordynację własnych działań oraz osób współpracujących na budowie. Dzięki zadaniom można kontrolować terminy i odpowiednio wcześnie reagować na opóźnienia.

 

W Panelu Klienta w jednym miejscu można zebrać całą korespondencję mailową wszystkich uczestników procesu budowlanego. Dodatkowy atut to automatyczna aktualizuja dokumentów – dzieje się tak, gdy ktokolwiek przesyła załącznik. Wtedy system uzupełnia zbiór dokumentacji o przesłany plik.

Panel Klienta

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i pasję, z przyjemnością oddamy w Państwa ręce login i hasło do indywidualnego Panelu Klienta.

  • podpowiemy jak z niego korzystać,
  • opracujemy indywidualny zestaw zadań dostosowany do Państwa inwestycji,
  • wyjaśnimy jak korzystać z poczty i gromadzić dokumenty,
  • zaproponujemy bazę wykonawców i podwykonawców,
  • na każdym etapie będziemy gotowi, aby służyć poradą i pomocą...
204 kB
przejdź do góry