Oferta

karty produktów


powrót
Na miejca! Gotowi?
czyli Pakiet Startowy - niezbędny na początku

Budowa domu to nowy etap w życiu każdego Inwestora. Ma ona przynieść bezpieczeństwo, spokój i własne miejsce do życia. Jednak rozpoczęcie inwestycji to także szereg wątpliwości i wiele fachowych decyzji, do których niezbędna jest wiedza nie tylko z zakresu budowlanego, ale także prawnego. Są to decyzje, do których podjęcia inwestor często jest nieprzygotowany. Najtrudniejszy jest sam początek, gdyż wymaga dobrania odpowiednich materiałów i narzędzi, które umożliwią prawidłowe wniknięcie w proces inwestycyjny.

Pakiet Startowy to doskonały zestaw dokumentów, zarówno indywidualnych, jak i uniwersalnych, które będą przydatne w prowadzeniu budowy na każdym jej etapie, a zwłaszcza na samym początku, pomagając Państwu w uporządkowaniu inwestycji i zaplanowaniu kolejnych kroków.

Garnitur szyty na miarę, czyli projekt indywidualny
Warto mieć!
 

Pierwsza część zawiera elementy indywidualne, przygotowane na podstawie ankiety inwestycyjnej, a także informacji zawartych w projekcie, t.j. plan finansowy, czyli budżet domu, kalkulacja kosztów z podziałem na poszczególne etapy budowy – w zależności od oczekiwań oraz możliwości finansowych, czy też plan terminowy, czyli usytuowanie każdej fazy budowy w odpowiednich ramach czasowych.

 

Scenariusz budowy jest to zestaw wszystkich niezbędnych protokołów odbioru poszczególnych etapów budowy. Wraz z nim, przekazujemy druki notatek ze spotkań, protokołów odrzucenia etapu, raportów budowlanych, a także zamówień materiałów budowlanych, dzięki którym będziecie mogli mieć Państwo kontrolę nad swoją inwestycją, a także zadbać o prawidłowy i terminowy jej przebieg.

 

Kolejna – równie obszerna część – składa się z zestawu wzorców umów z zakresu architektoniczno-budowlanego, które można zastosować zarówno na początku inwestycji, jak i podczas jej trwania. Podpowiadamy, w którym momencie skorzystać z danej umowy, jakie informacje powinny być w niej zawarte, na co zwrócić szczególną uwagę, a także ostrzegamy przed mogącymi pojawić się zagrożeniami.

 

Wraz z opracowaniem Pakiet Startowy przekazujemy Państwu miłą niespodziankę – pakiet rabatów, dzięki któremu będziecie Państwo mogli już na samym początku swojej inwestycji uzyskać znaczne oszczędności. Pakiet zawiera rabaty uprawniające do zniżek na materiały budowlane. Wystarczy, że przekażecie je Państwo wskazanym w nich producentom oraz powołacie się Państwo na naszą firmę.

 

W ostatniej części naszego opracowania mamy przyjemność przekazać Państwu login i hasło do osobistego Panelu klienta. Przez sześć miesięcy będziecie mogli Państwo bezpłatnie korzystać z naszego systemu, zyskując liczne kontakty ze sprawdzonymi przez nas wykonawcami. Dodatkowo będziecie mogli mieć Państwo kontrolę nad własną inwestycją budowlaną bez wychodzenia z domu.

Pakiet Startowy

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i pasję, z przyjemnością przygotujemy zestaw wzorów umów, druków, cennych podpowiedzi - zarówno w formie uniwersalnych, jak i indywidualnych dokumentów, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

157 kB
przejdź do góry