Oferta

karty produktów


powrót
Dom ubrany "na wyjściowo",
czyli projekt elewacji

Elewacja to nie tylko kolor i faktura ścian, tak jak elegancki strój to nie tylko biała koszula czy dobrze skrojona garsonka. To zbiór elementów, często drobnych, na które na co dzień nie zwracamy uwagi, a są one odpowiedzialne za uzyskanie efektu, na którym nam zależy. „Jak cię widzą, tak cię piszą”, mówi przysłowie, które można zastosować nie tylko do ubioru. Elewacja jest jak wizytowy strój podczas oficjalnego spotkania - tworzy pierwsze wrażenie o domu i jego mieszkańcach.

Dom klasyczny - sprawdzone, wiecznie modne kreacje
Dom klasyczny - sprawdzone, wiecznie modne kreacje
Dom nowoczesny - więcej luzu i niezobowiązującej lekkości
Dom nowoczesny - więcej luzu i niezobowiązującej lekkości
Ściana szczytowa,
czyli twarz każdego domu
 

Dom klasyczny - charakteru polskiego dworku nadają mu umieszczone w ścianie szczytowej okna ze szprosami i okrągłe okno powyżej. Dodatkowym elementem ozdobnym, nadającym całości klasycznej elegancji, jest zdobiona balustrada z kutego żelaza.

 

Dom nowoczesny - jego bryła zdaje się być lekka i przejrzysta, dzięki odpowiedniemu dobraniu materiałów i drobnych elementów. Proste w formie drzwi balkonowe w ścianie szczytowej, szklana balustrada o drewnianych poręczach - całość nabiera minimalistycznego charakteru.

Kolory, kolory, kolory...
Tak jak koszula i marynarka - wszystko musi do siebie pasować
 

Dom klasyczny - dom utrzymany w stylu klasycznym przywodzi na myśl tradycyjny polski dworek. Ten charakter podkreśla m.in. jasnobeżowy tynk oraz misterne dekoracje na krawędziach płytek.

 

Dom nowoczesny - projekt domu nowoczesnego w dużej mierze bazuje na opozycjach. Śnieżnobiały tynk kontrastuje z grafitowym kolorem dachówki, cokół przy wykuszu podkreśla delikatne zdobienie, całości zaś dopełniają drewniane panele.

Projektowanie oraz wykonanie elewacji

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i pasję, z przyjemnością przeprowadzimy wszelkie czynności, związane z projektem oraz wykonaniem elewacji:

  • podczas rozmowy poznamy indywidualne potrzeby i oczekiwania zwiazane z domem
  • indywidualnie opracujemy projekt „od podstaw”, bądź optymalnie dostosujemy wybrany projekt gotowy
  • doradzimy jaka elewacja będzie pasować do krajobrazu, otaczającego działkę
  • zaproponujemy korzystne zmiany i alternatywne rozwiązania
  • opracujemy projekt wykonawczy
  • przeprowadzimy kompleksową organizację i nadzór wykonania projektu
  • na każdym etapie będziemy gotowi, aby służyć Państwu poradą i pomocą...
218 kB
przejdź do góry