Oferta

architektura

Prace projektowe to jeden z najważniejszych etapów. Mają one największy wpływ na koszt całej inwestycji. Chcemy, by Państwo byli z nich zadowoleni.

powrót

Doradztwo projektowe, projektowanie budowlane, doradztwo budowlane

Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy :
  • Jaki wybrać projekt?, Czy zdecydować się na projekt katalogowy w wersji podstawowej? Może wprowadzić do niego zmiany? A może wybrać projekt indywidualny najlepiej odpowiadający naszym potrzebom?
  • Jak najlepiej usytuować dom na działce? Czy wybrany przez nas projekt będzie zgodny z naszymi potrzebami, warunkami zabudowy oraz usytuowaniem według stron świata? W jaki sposób uzyskać pozwolenie na budowę?
  • W jaki sposób zagospodarować wszystkie pomieszczenia? Jak je wykończyć? Jak je oświetlić?
  • A co z otoczeniem domu? Jak powinien wyglądać nasz ogród tak, aby współgrał się z charakterem projektu? Jak zaprojektować ogród, aby odpowiadał warunkom związanym z nawodnieniem, nasłonecznieniem, ukształtowaniem terenu?

Zaproponujemy projekt najlepiej odpowiadający Państwa potrzebom - wspólnie zastanowimy się nad wielkością i kształtem domu, jego funkcjonalnością, usytuowaniem zgodnym z kierunkami stron świata, zgodnością projektu z warunkami zabudowy.

Bezpieczeństwo Spokój Oszczędność

Zadaj pytanie


Zgoda na przetwarzanie danych osobowychInfolinia: 801 02 22 07
przejdź do góry