Multi

spokój


powrót

Porady i wsparcie w podejmowaniu decyzji
Każdy projekt i pomysł jest dobry, jedynie trzeba znaleźć to jedyne odpowiednie dla nas rozwiązanie. Pomagamy przeanalizować wszystkie możliwości i wybrać optymalny efekt jeszcze w fazie planowania na papierze. Wprowadzimy zmiany do projektu.

Doradztwo w zakresie meandrów budownictwa
Aby stać się fachowcem w zakresie budownictwa potrzeba studiów i praktyki. Doradzimy i pomożemy zrozumieć jedno wybrane wspólnie rozwiązanie. Inwestor nie musi kończyć studiów w danej dziedzinie aby móc podjąć właściwą decyzję. Najczęściej inwestorzy samodzielnie prowadzący budowę dopiero po jej zakończeniu mają szerszą wiedzę i zrobiliby większość rzeczy według innego pomysłu inaczej.

Plan inwestycji i koordynacja prac
Koncepcja działania sprawia że ze spokojem patrzymy w przyszłość a koordynacja budowy i nadzorowanie prac jest prostsze dzięki przyjętemu scenariuszowi. Niestety większość dobrych rozwiązań i ciekawych pomysłów jest zapomina podczas realizacji. Wykonamy harmonogram prac.

Organizacja i pełna kontrola budowy
Spokój przy realizacji gwarantuje dobra organizacja i precyzyjna kontrola prac. Bardzo ważne jest aby z dużym wyprzedzeniem określić elementy szczególnie dla nas ważne i w odpowiednim momencie sprawdzić ich wykonanie. Stworzymy listę protokołów odbioru.

Przejrzyste rozliczenia inwestycji
Konsekwentne gromadzenie i archiwizowanie dokumentów sprawia że w każdym momencie możemy ocenić zagrożenia realizacji przyjętego budżetu. Niestety większość inwestorów spontanicznie rozlicza spływające dokumenty. Systematycznie rozliczymy budowę.

Wizualizacja pomysłów
Zobrazowanie pomysłu, wyobrażenie sobie czegoś czego jeszcze nie ma jest bardzo trudne. Dostępna technika umożliwia wierne zobrazowanie wnętrz lub całego domu. Niewielkim nakładem finansowym możemy sprawić że ze spokojem i pewnie inwestujemy w drogie rozwiązania. Wykonamy wizualizację.

przejdź do góry