Multi

oszczędność


powrót

Optymalizacja kosztów i rozwiązań
Każda nawet największa zmiana na etapie projektu jest tańsza od najmniejszej zmiany wykonywanej w trakcie realizacji. Najdrożej jest przebudowywać coś co przed chwilą postawiliśmy. Zoptymalizujemy projekt.

Stosowanie rozwiązań alternatywnych
Istnieją możliwości stosowania rozwiązań równorzędnych, które za niższą cenę pozwolą osiągnąć zbliżony efekt. Trzeba jedynie określić priorytety. Zoptymalizujemy zestawienie materiałów.

Negocjacje cen i warunków handlowych
W fazie planowania i kosztorysowania można uzyskać lepsze warunki handlowe i odnieść je do szerszej gamy produktów. Patrząc na materiały całościowo możemy wygenerować większe oszczędności. Zoptymalizujemy miejsca zakupów materiałów budowlanych.

Ograniczenie postojów w trakcie budowy
Mając dobry plan możemy właściwie koordynować prace zazębiających się ekip, dzięki czemu postoje ograniczone są do bezwzględnego minimum. Staje się to bardzo istotne gdy przeliczymy i zdamy sobie sprawę ile kosztuje dzień postoju na budowie. Nadzorujemy realizację harmonogramu prac.

Niższe koszty własne inwestora
Wskazane jest aby inwestor własnym okiem oceniał postęp prac oraz poprawność stosowanych rozwiązań. Każdy wyjazd generuje koszty własne związane z naszym czasem, amortyzacją samochodu oraz wydatkami na dojazdy. Optymalizacja ilości wizyt na budowie w skali całej budowy daje zaskakujące oszczędności. Pomożemy wyliczyć koszty dnia budowy.

Propozycje rozwiązań bez ponoszenia kosztów (wizualizacje).
Możliwość obejrzenie przed realizacją planowanych fragmentów wnętrz pozwala we wczesnej fazie podjąć właściwą decyzję i jednocześnie zaoszczędzić koszty związane z przebudową. Wykonamy wizualizację przed przystąpieniem do realizacji.

przejdź do góry