Multi

bezpieczeństwo


powrót

Rozwiązywanie problemów w fazie projektu
Czasami podniesienie budynku w fazie projektowania o kilkanaście centymetrów, wzmocnienie elementów konstrukcji zabezpieczy nas przed zagrożeniami takimi jak na przykład powódź. Doradzimy dobre rozwiązania.

Wycena inwestycji na etapie planów
Rzetelny i dokładny kosztorys daje możliwość oceny kosztów do końca inwestycji. Bezpiecznie przebrniemy przez całą budowę zakładając rezerwę na nieoczekiwane koszty dodatkowe. Zabezpieczymy się przed spowolnieniem lub wstrzymaniem prac ostatniej fazie z powodu braku środków finansowych. Wykonamy plan budżetu dla całej inwestycji.

System weryfikacji wykonawcy
Odpowiednie sprawdzenie wykonawcy przed podpisaniem umowy pozwoli dobrać najrzetelniejszego partnera. Łatwiej i skutecznie możemy nadzorować jego pracę podczas realizacji. Każda zmiana wykonawcy obciąża mimo wszystko inwestora. Pomożemy w wyborze dobrego wykonawcy.

Pełna kontrola wydawanych pieniędzy
Dokładne i systematyczne analizowanie kosztów gwarantuje pewne informacje o stanie finansów na każdym etapie. Żadne koszty nie są w stanie nas zaskoczyć. Największe pieniądze naszego życia wydajemy w bardzo krótkim czasie, bo zaledwie w czasie kilkunastu miesięcy. Sami nie jesteśmy w stanie dokładnie rozliczyć wszystkich wydatków. Rozliczymy każdy etap budowy.

Sprawdzony system monitorowania budowy
Plan jest podstawą działania ale najważniejsza jest realizacja zgodnie z planem. Jedynie systematyczne raporty robione przez fachowców gwarantują sukces i bezpieczne zakończenie. Ewentualne opóźnienia lub niekompetentnego wykonawcę możemy wychwycić już na samym początku dzięki ocenie każdego etapu prac. Raz w tygodniu dostarczymy raport z budowy z oceną prac i terminu realizacji.

Przewidywalność zastosowanych rozwiązań
Zobaczyć coś czego jeszcze niema dzięki wizualizacji na etapie projektu pozwoli uniknąć nieoczekiwanych rozwiązań. Większość zagrożeń możemy przewidzieć. Wykonamy zdjęcie, filmy dla domu lub wnętrz których jeszcze nie wybudowano.

przejdź do góry